Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Nádech, výdech… přiložte pod kotel!

V předchozím příspěvku jsem se pokusila stručně nastínit vize referátu Metodického portálu RVP.CZ. Nyní mohu s poděkováním všem spolupracovníkům a spřízněným duším pomalu zvednout praporek (i když vzhledem k názvu bych asi měla mít spíš v ruce „plácačku“) a postavit se na start…

Ačkoli byl modul Články stále otevřený pro autory, bylo třeba vyřešit nejen systém odměn pro autory a recenzenty, ale také zajistit, aby byla každá zastávka budoucího publikovaného článku obsazena odborným dohledem. Věřím, že noví spolupracovníci se brzy rozkoukají a stávající se s elánem sobě vlastním opět zapojí do soukolí publikace Metodického portálu RVP.CZ.

Jak už jsem avizovala, bylo třeba připravit pár změn. Věřte mi, že jsme zvažovali dlouho a pečlivě. Snažili jsme se vše nastavit především tak, abychom udrželi kvalitu publikovaných materiálů a současně podpořili autory v další činnosti. Nakonec jsme upravili rozmezí částky za jednu normostranu a současně jsme omezili maximální počet honorovaných normostran. Autoři však mohou i nadále sdružovat více kratších článků do tzv. seriálů nebo propojovat své texty s doplňujícími informacemi např. v modulu Wiki. Podrobnosti najdete v textu Pro autory.

Každý text by měl být zakončen otázkou nebo náznakem věcí příštích. Vězte tedy, že chystáme příjemné povzbuzení pro akční autory. O co půjde? Nechte se překvapit – sledujte titulní stránku, modul Diskuze nebo tento blog ;-)


    hodnotili 3 uživatelé

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.