Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Modul Galerie je velikonoční

Dovolím si předpokládat, že si všichni naši uživatelé všimli nového banneru na titulní straně Metodického portálu RVP.CZ. Ano, blíží se jaro a s ním velikonoční hemžení.

Ve školách a školkách je toto období současně/právě proto charakterizováno zvýšenou aktivitou v pracovních/praktických činnostech. Každá třída se na chvilku krásně zazelená (ruku na srdce – kolikrát jste už za svou pedagogickou praxi připravovali s dětmi jarní osení?) a nástěnky začínají hýřit barvami.

Metodický portál RVP.CZ místem, kde bychom byli rádi, aby se učitelé všech stupňů nejen vzdělávali, ale také vzájemně inspirovali. Proto nabízíme modul Galerie ke sdílení výtvarných nápadů a námětů s tématem jara a Velikonoc. Vedou nás k tomu tyto důvody:

  • fotografie mnohdy řekne víc, než sáhodlouhý popis (ale pokud by bylo něco nejasného, pak není problém dotázat se v komentáři pod fotografií);
  • modul Galerie je upraven tak, abyste mohli ihned po vyfocení (mobilem, tabletem) fotografii nahrát (nejste tak vázaní na složité přenášení fotografií z přístroje do počítače).

A tak tedy vzhůru do modulu Galerie a prohlížet, hodnotit, komentovat, nahrávat…


Dále nabízíme:


    hodnotil 1 uživatel

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.