Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Konec školního roku 2014 aneb Hurá na prázdniny!

Tak je tu zase konec dalšího školního roku… Uf, konečně to máme za sebou, řeknou si všichni školou povinní, od malých nezkušených žáků přes vysokoškolské mazáky až po vás učitele.

Právě končící školní rok byl určitě pro mnohé z vás přelomový – vaši žáci si našli nové kamarády, zjistili, že je nějaký předmět opravdu baví nebo že dostali skvělé známky na vysvědčení; vy jste si možná vyzkoušeli výuku předmětu mimo vaši aprobaci, objevili jste kolegu, se kterým můžete sdílet učitelské slasti i strasti anebo jste objevili netušené možnosti nových metod výuky vašeho předmětu.

I pro nás na Metodickém portále RVP.CZ byl loňský školní rok důležitý – portál se rozrostl o nové dvě galerie: Salon malby, kde je k vidění samostatná umělecká tvorba žáků, a Pozvánka do třídy, která nabízí inspiraci nejen pro umělecké ztvárnění nástěnky či výstavky, ale i pro třídění pomůcek. Dále byla provedena aktualizace softwaru Modulu Digifolio; rovněž jsme navázali úzkou spolupráci s MŠMT v rámci akci Rok české hudby 2014 (níže zobrazený banner naleznete na titulní stránce Metodického portálu).

 

 

 

 

Dost již bylo slov, tímto vám všem přejeme poklidné prožití prázdnin, třeba na nějaké pěkné dovolené s těmi, které máte rádi a kteří vám umožní si řádně odpočinout a nabýt ztracených sil.

Mějte se krásně!

Tým Metodického portálu RVP.CZ


    hodnotil 1 uživatel

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.