Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

ONLINE SETKÁNÍ: Plán pedagogické podpory v kostce | 11. 6. 2019 od 10:00

Setkání pro všechny pedagogické pracovníky se zaměří na plán pedagogické podpory, konkrétně na jeho tvorbu, způsob jeho užití, na současnou a budoucí legislativu a na příklady z praxe.

Anotace setkání:

Je PLPP nástrojem pomoci žákovi nebo zbytečným dokumentem „do šuplíku“?

Provedeme Vás  procesem tvorby  PLPP od východisek po realizaci. Zaměříme se především na to, jak vytvářet PLPP co nejefektivněji, aby skutečně pomáhal podpořit žáka, dotkneme se také změn v legislativě platných od října 2019, které s PLPP souvisí. Prostor bude také pro Vaše dotazy a sdílení. 

Komu je setkání určeno:

Setkání je určeno výchovným poradcům a dalším pracovníkům školních poradenských pracovišť, učitelům všech stupňů vzdělávání.

Setkání je zdarma.

Lektorka:

Mgr. Jana Mrázková - působí jako školní speciální pedagog a jako metodik školských poradenských zařízení. Zároveň spolupracuje s národními i mezinárodními organizacemi v oblasti vzdělávání pedagogů i výzkumu, jako je například Univerzita Karlova v Praze nebo Národní ústav pro vzdělávání.


Užitečné odkazy:


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 

Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.