Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Přejeme vám s EMOU krásné prázdniny

Už tu zase máme prázdniny a my doufáme, že si je po určitě náročném školním roku pořádně užíváte. Konečně si tak můžete doplnit zásoby sil, energie a sluníčka, prozkoumat nová místa, načerpat inspiraci nebo si prostě jen na pořádně dlouhou dobu odpočinout.

K přání pěkných prázdnin se k nám letos přidává i EMA – nová pomocnice pro všechny učitele, která usnadňuje hledání nejvhodnějších materiálů do výuky. Pokud jste se s ní ještě neseznámili, nevadí, ráda vás přivítá i o letních prázdninách. Potěší i ty z vás, kteří už ji znáte. I v létě totiž budeme pilně pracovat na její podobě, přidávat nové lahůdkové funkce, rozšiřovat a zdokonalovat její obsah. Bude to prostě ideální parťák do volných prázdninových chvil a dalšího roku!

Metodický portál RVP.CZ vás bude v dalším školním roce i nadále zásobovat inspirativním recenzovaným obsahem v podobě článků nebo digitálních učebních materiálů. Těšit se můžete na nové webináře, které se budou opět týkat aktuálních témat ze vzdělávání. Pro vaše pohodlí na webu budeme pokračovat v inovacích grafiky i vylepšení funkcí, které vám usnadní orientaci v celém portálu, zjednoduší přípravu na výuku a vy tak budete moci bleskově čerpat inspiraci z naší nabídky materiálů.

Prázdniny vybízí k cestování a proto si vás ještě dovolujeme pozvat do prázdninové galerie Cestujte s námi, kterou již mnozí znají z předchozích let. Vyfoťte zajímavé místo, které jste při vašem letním cestovaní objevili, vložte fotografii do galerie a vytvořte nám tak cestovní hádanku. 

 

Přejeme vám krásné a pohodové prázdniny.

Za Metodický portál RVP.CZ a projekt PPUČ
Tereza Machová a Lenka Perglová


    hodnotil 1 uživatel

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.