Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

WEBINÁŘ APIV: Školní poradenské pracoviště a jeho pozice v systému školních a poradenských služeb. Doporučení pro vzdělávání dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami | 10. 3. 2020 od 14:00

Jak nastavit služby ŠPP ve škole a jakými pravidly se řídit? Která preventivní opatření mohou zabránit neprospěchu žáků nebo jejich rizikovému chování? Tyto i další otázky, včetně upřesnění rolí poradenských pracovníků školy a jejich úkolů ve společném vzdělávání, zazní na webináři PhDr. Jany Zapletalové.

Dalším tématem webináře budou Doporučení v kontextu legislativních změn a úprav financování podpůrných opatření. Zaměříme se na možnosti úprav obsahů a výstupů ze vzdělávání, spolupráci ŠPZ a školy při nastavování Doporučení a při zpracovávání IVP. Budeme rádi za sdílení Vašich zkušeností s danou problematikou.

Pokud Vás téma zaujalo, vstupte do webináře se svými dotazy živě dne 10. 3. 2020 od 14:00.

Dotazy můžete zasílat i předem na adresu: renata.valova@npicr.cz.

Setkání je ZDARMA.

Lektorka:

PhDr. Jana Zapletalová

Užitečné odkazy:

  • Rozcestník všech online setkání (obsahuje informaci o vstupu do online prostředí, kde setkání probíhá, a také odkazy na události vytvořené v prostředí sociální sítě Facebook),


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 

 

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 

Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar

    Dobrý den, nedaří se mi nalézt vstup do online místnosti, webinář již započal?

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.