Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Webinář APIV A: Podpora při vzdělávání dětí, žáků s tělesným postižením a závažným onemocněním v běžné škole | 19. 5. 2020 od 14:00

Zkušené lektorky Mgr. Markéta Benoniová a PhDr. Dušana Chrzová, Ph.D. pohovoří o speciálně vzdělávacích potřebách dětí/žáků/studentů s tělesným postižením nebo závažným onemocněním a o možnostech využití podpůrných opatření v inkluzivním prostředí školy.

Anotace: 

Možnosti inkluzivní edukace žáků s tělesným postižením je nutno zvažovat individuálně se zřetelem na druh a stupeň postižení. Ve svém vystoupení budou zkušené lektorky hovořit o speciálně vzdělávacích potřebách dětí/žáků/studentů s tělesným postižením nebo závažným onemocněním a o možnostech využití podpůrných opatření v inkluzivním prostředí školy. Zmíní některá úskalí při aplikaci podpůrných opatření, která nemají svá legislativní ukotvení (např. podávání léků). Zazní mnohé kazuistiky a příklady z praxe.

Dotazy můžete zasílat i předem na adresu: renata.valova@npicr.cz 

Setkání je ZDARMA.

Lektoři:

Mgr. Markéta Benoniová a PhDr. Dušana Chrzová, Ph.D.

Užitečné odkazy:

  • Rozcestník všech online setkání (obsahuje informaci o vstupu do online prostředí, kde setkání probíhá, a také odkazy na události vytvořené v prostředí sociální sítě Facebook),


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte . Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 

Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.