Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Webinář APIV A – Úloha jako prostředek individualizace a diferenciace výuky na ZŠ | 27. 10. 2020 od 14:00

Setkání se bude věnovat zkušenostem učitelů se vzdálenou výukou. Seznámíme se s tím, jak učitelé přistupovali k možnostem diferenciace výuky a individualizované podpory učení žáků v heterogenní třídě, včetně práce s učební úlohou. Ukážeme si některé příklady postupů, které berou v úvahu různé vzdělávací potřeby a možnosti žáků v rozdílných podmínkách domácího prostředí. Lektorka: PhDr. Jiřina Novotná

Anotace: 

Webinář se bude věnovat zkušenostem učitelů se vzdálenou výukou. Seznámíme vás s tím, jak učitelé přistupovali k možnostem diferenciace výuky a individualizované podpory učení žáků v heterogenní třídě, včetně práce s učební úlohou. Ukážeme některé příklady postupů, které berou v úvahu různé vzdělávací potřeby a možnosti žáků v rozdílných podmínkách domácího prostředí. Příklady diferencovaného přístupu se budou vztahovat i k práci s učební úlohou. Některé z použitých postupů mohou učitelé využít i v dalších situacích vzdálené výuky, které mohou být jednorázové nebo budou spoluutvářet podmínky pro učení jednotlivých žáků se specifickou potřebou podpory.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

PhDr. Jiřina Novotná

Užitečné odkazy:


 Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 
Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.
Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 
Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.