Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Webinář APIV A – Syndrom vyhoření v pedagogické profesi | 3. 11. 2020 od 16:00

Webinář nabízí seznámení se specifiky syndromu vyhoření ve školském prostředí. Na příbězích konkrétních lidí nabízí vysvětlení toho, proč některé učitelky a učitelé vyhoří a jiní nikoliv za stejných pracovních podmínek. Lektor: PhDr. Mgr. Veronika Pavlas Martanová Ph.D.

Anotace: 

Webinář nabízí seznámení se specifiky syndromu vyhoření ve školském prostředí. Na příbězích konkrétních lidí nabízí vysvětlení toho, proč některé učitelky a učitelé vyhoří a jiní nikoliv za stejných pracovních podmínek. Co dělají jinak? Jakou roli hraje v prevenci syndromu vyhoření vedení školy? Jak mohou pedagogové budovat své hranice, aby byli dobrými profesionály? Dozvíte se např. jakou roli hraje čas a zkušenost a jak nakládat s novými výzvami. Kde hledat pomoc, když se objeví počáteční příznaky a jak účinně pomáhat sobě i druhým.

Setkání je ZDARMA.

Lektorka:

PhDr. Mgr. Veronika Pavlas Martanová Ph.D.

Užitečné odkazy:


 Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 
Potřebujete:

 

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.
Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 
Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.