Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

ONLINE SETKÁNÍ: Poruchy řeči u dětí v předškolním a mladším školním věku | 18. 11. 2020 od 20:00

Klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová se zaměřuje na široké spektrum obtíží od poruch výslovnosti. Jaké rady a zkušenosti bude pro nás mít ohledně výslovnosti a vývoje řeči dětí předškolního a mladšího školního věku?

Cíle setkání:

Poruchy řeči provází celou řadu dětí v předškolním i školním věku. Na webináři si budeme povídat o poruchách řeči, které se u dětí v tomto věku objevují nejčastěji. Účastníci webináře se seznámí s s problematikou dyslálie, opožděného vývoje řeči, vývojové dysfázie, poruchami autistického spektra a koktavostí. U každé výše zmíněné poruchy řeči si budeme povídat o tom, jak správně tyto řečové poruchy rozpoznat, jak a kdy je diagnostikovat a také jak s nimi prakticky pracovat. Webinář by měl účastníkům nabídnout ucelený přehled o jednotlivých poruchách řeči tak, aby ve svých praxích mohli tyto poznatky efektivně uplatnit.

Pro účastníky setkání bude prostor pro diskuzi a dotazy.

Komu je setkání určeno:

Setkání je určeno zejména pedagogickým pracovníkům (mateřských a základních škol) či studentům pedagogiky, ale i rodičům dětí s poruchou řeči či dalším zájemcům o problematiku.

Setkání je ZDARMA. 

Lektorka:

Mgr. Eva Kolesová – zkušený klinický logoped s dlouholetou praxí v oboru klinická logopedie. Má zkušenosti s dětskými i dospělými klienty. Logopedickou péči poskytuje na poli logopedie v resortu zdravotnictví i školství. V průběhu celé své praxe působí v ambulanci klinické logopedie, vede logopedické kroužky pro děti, realizuje webináře, přednášky pro lékaře, pedagogy a rodiče dětí s poruchami řeči. Byla součástí týmu Centra podpory žáků s SVP na základních školách Prahy 8. Vede internetovou poradnu www.logopedonline.cz.  

Užitečné odkazy:


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 

Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.