Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

ONLINE SETKÁNÍ: Jak podpořit třídu, aby byla fungujícím týmem? | 25. 11. 2020 od 20:00

Mgr. Jiří Hruška nás již provedl formativním hodnocením, skupinovou prací, motivací. Jaké rady má přichystané pro tvorbu třídy jako týmu?

Anotace setkání:

V rámci webináře se budeme zabývat otázkami: Proč je dobré ze třídy vytvořit fungující tým? A jak toho můžeme docílit? Obsah webináře je rozdělen na čtyři části:

  1. Přípravná fáze: Aktivity zaměřené na poznávání žáků, rozvoj spolupráce, komunikace a tolerance, na rozvoj diskusních dovedností a rozvoj empatie a důvěry ap.
  2. Zahajovací fáze: Zahájení školního je pak spojeno zejména s tvorbou třídních pravidel, celoročního plánu a kritérií hodnocení celoroční práce týmu.
  3. Průběžná/realizační fáze: V průběhu školního roku se zájem soustředí podle potřeb na rozvoj klíčových kompetencí, práci se žákovskými portfolii, průběžné vyhodnocování dodržování třídních pravidel, krátkodobými plány a jejich vyhodnocování, ev. i na realizaci dlouhodobých projektů.
  4. Evaluační fáze: Na konci školního roku by mělo dojít k vyhodnocení celoroční práce na základě předem nastavených kritérií a hledání optimálních cest pro příští období.

Komu je setkání určeno:

Setkání je určeno učitelům základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií 

Setkání je ZDARMA. 

Lektor:

Mgr. Jiří Hruška – učitel, facilitátor, mentor, lektor. http://jiri_hruska.sweb.cz.

Užitečné odkazy:


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 

 

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 

Těšíme se na vás!


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.